Regulamin

1.
Usługodawcą w sklepie internetowym o adresie elektronicznym www.roraima.pl jest firma GTP Harvey Michał Gąstał z siedzibą w Baniosze, przy ul. Piaskowej 22

2.
Kontakt ze sklepem możliwy jest poprzez adres e-mail shop@roraima.pl.

3.
Przedmiotem świadczenia usług jest umowa kupna-sprzedaży.

4.
Informacje handlowe zamieszczone na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu KC , lecz są zaproszeniem do składania ofert.

5.
Koszty wysyłki i odbioru ponosi Klient.

6.
Warunkiem technicznym wymaganym do korzystania z usług jest dostęp przez Usługobiorcę do komputera, przeglądarki internetowej oraz dostępu do internetu.

7.
Konsument w ciągu 10 dni może odstąpić od umowy, licząc od dnia wydania rzeczy. Wyjątkiem są wszystkie rośliny, które jako dobra szybko psujące się nie podlegają temu zapisowi. Jednocześnie firma GTP Harvey Michał Gąstał zawiadamia, że jeśli uzna że przyczyną złego stanu towaru było jej niedopatrzenie, istnieje możliwość wysyłki dodatkowej ilości roślin. O tym czy zaistniała taka sytuacja decyduje firma GTP Harvey Michał Gąstał

8.
Warunkiem zawarcia umowy jest przesłanie przez Oferenta oferty kupna towarów za pomocą formularza na stronie sklepu, e-maila lub telefonu i jej przyjęcie oraz potwierdzenie przez sklep internetowy.

9.
Klient jest zobowiązany do zapłaty ceny w formie przedpłaty na konto bankowe sklepu, bądź za pośrednictwem systemu PayPal.

10.
Cena jest wiążąca obie strony w momencie potwierdzenia realizacji zamówienia przez firmę GTP Harvey Michał Gastał. Cena produktu nie zawiera kosztów przesyłki. Termin realizacji zamówienia jest ustalany indywidualnie przed zapłatą całej, bądź części należności.

11.
Usługodawca ( sklep ) zastrzega, że może nie przyjąć oferty kupna bez podania przyczyn.

12. Wszelkie reklamacje należy złożyć w ciągu 48h od otrzymania przesyłki na e-maila: shop@roraima.pl wraz z dołączoną dokumentacją fotograficzną oraz dokładnym opisem zastrzeżeń.

13.
Dane osobowe są chronione i przetwarzane w celu i w zakresie określonym w Ustawie z dnia 29.08.1997 r. „O ochronie danych osobowych” (Dz.U. Nr 133 poz. 883)

14.

W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosuje się przepisy KC i innych ustaw.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl